Letenky levně u Wizz AirMezi levné nízkonákladové letecké společnosti, které působí i na našem území a  můžeme si u nich koupit letenky za velmi nízké ceny, patří také Wizz Air. Jedná se o maďarsko-polskou leteckou společnost, která byla založena roku 2003 a řadí se mezi nejvýznamnější letecké dopravce v Evropě. Z České republiky odlétají letadla Wizz Air nejen z pražského letiště Václava Havla, ale také z brněnského letiště v Tuřanech. Wizz Air na svých internetových stránkách, které mají adresu www.wizzair.com nabízí nejen možnost rezervace levných letenek, ale také odkazy na nabídku hotelů a půjčoven aut. Rezervaci letenky levně od Wizz Air lze provést nejen online platbou  z platební či kreditní karty, ale také bankovním převodem nebo v hotovosti. Kromě online rezervace na webových stránkách si ale letenky můžeme snadno objednat i prostřednictvím telefonické linky. – v případě České republiky se jedná o číslo 900 140 940 a hovor stojí min. 14 Kč za minutu. Další alternativou je pak rezervace přes účet Wizz.

IDOS vlaky spojení pro vaší skvělou cestu.

Letenky levně u easyJet

Poslední nízkonákladový dopravce, na kterého se podíváme, je easyJet. I ten u nás nabízí letenky levně do řady evropských destinací. Jeho webové stránky najdeme po zadání adresy www.easyjet.com a můžeme si na nich snadno zarezervovat letenky až na jedenáct měsíců dopředu. EasyJet byl založen roku 1995 a jeho sídlo je ve Velké Británii na letišti Luton, které se nachází kousek od Londýna. U nás odlétají letadla easyJetu z pražského letiště Václava Havla a letenky si můžeme rezervovat za opravdu nízké ceny. Kromě levných letenek si lze na stránkách této společnosti také objednat ubytování v některém z mnoha hotelů nebo si zajistit půjčení auta.

IDOS autobusy od firmy Mafra jsou velice přesné a spolehlivé. Jízdní řády vlaků a autobusů jsou lehce dostupné online.

Letenky levně do Chorvatska

Asi nejčastější destinací, kam cestuje největší množství českých turistů, je Chorvatsko. Tato země je mezi Čechy nesmírně oblíbená a každoročně tam prázdniny tráví velké množství lidí. Do Chorvatska, které pro nás patří k nejbližším zemím, kde mají moře, můžeme cestovat různými způsoby – můžeme tam jet autem, autobusem nebo letět letadlem. Zatímco cesta autobusem je sice levnější, ale poměrně nepohodlná, nejrychlejší a nejpohodlnější je jednoznačně letecký způsob dopravy. Pokud máme štěstí a podaří se nám zajistit si do Chorvatska letenky levně, určitě je to lepší řešení než zdlouhavá a úmorná cesta autobusem – nehledě na to, že letecká doprava je mnohem bezpečnější. Letenky levně do Chorvatska si můžeme koupit na různých místech, buď na internetu, nebo u cestovních agentur či cestovních kanceláří. Samotný let do Chorvatska je relativně krátký a například z Prahy do Záhřebu se dostaneme za pouhou hodinu a půl, zatímco autem je to kolem devíti hodin a autobusem ještě déle.

IDOS.cz jízdní řády jsou velmi přesné.

Letenky levně do Itálie

Dalším oblíbeným místem, kde každoročně tráví svou dovolenou velké množství nejen Čechů, ale i dalších turistů z celého světa, je Itálie. Ta nabízí spoustu lákadel, kvůli kterým stojí za to se do této země na jihu Evropy podívat. I do Itálie můžeme cestovat autem nebo autobusem, ale pokud si můžeme trochu připlatit, určitě se vyplatí zvolit cestu letadlem. V případě, že si letenky do Itálie rezervujeme s dostatečným předstihem, máme velkou šanci že se nám podaří sehnat je za nízkou cenu.

Booking.com pro snadnou rezervaci vašeho hotelu.

Letenky levně do Španělska

Velmi oblíbenou zemí v Evropě je také Španělsko. I do Španělska se dá využít autobusová doprava nebo cestovat autem, ale protože je cesta opravdu dlouhá, je mnohem lepší zvolit dopravu leteckou. Mezi nejprodávanější letenky levně do Španělska patří zejména ty, co jsou do Madridu, Barcelony nebo Tenerife. Letenky do Španělska patří k těm levnějším a navíc let netrvá příliš dlouho – např. do Barcelony se dostaneme za cca dvě hodiny.

Letenky levně do Řecka

K nejnavštěvovanějším evropským zemím určitě patří také Řecko. Zvláště o letních prázdninách v něm tráví svoji dovolenou spousta turistů z celého světa, Českou republiku nevyjímaje. Co se týká konkrétních destinací, tak nejčastěji od nás lidé odlétají do Atén, Soluně nebo na ostrov Kréta.

Radar bouřky ČHMÚ snímá aktuální srážky nad ČR. Radar ČHMÚ snímající aktuální srážky nad ČR.

Letenky levně do USA

Z ostatních kontinentů patří mezi nejoblíbenější destinace USA. Cesta do USA sice není nijak levná záležitost, ale pokud si letenky koupíme dlouho dopředu, můžeme je získat za příznivější cenu. Mezi nejčastější místa, kam lidé létají, patří hlavně New York, ale letět z ČR můžeme také do Washingtonu, Miami nebo Los Angeles. Co se týká platby za letenky, tak např. u Student Agency pořídíme zpáteční letenku do těchto lokalit za cenu kolem 15 000 Kč.

ČHMÚ radarová data pro celou ČR. Jízdní řády vlaky pro všechny cestovatele.

Letenky levně do Thajska

Mezi exotické lokality, kde mnoho lidí tráví svoji dovolenou patří Thajsko. Letět přímo do hlavního města Thajska – Bangkoku můžeme i z pražského letiště – zpáteční letenka však není zrovna levná záležitost a dáme za ni kolem 15 000 Kč.

Letenky levně v aplikacích pro mobilní telefony

Vyhledávat levné letenky do různých destinací z celého světa můžeme nejen klasicky na internetových stránkách, ale také ve svých chytrých mobilních telefonech prostřednictvím nejrůznějších aplikací. Mezi nejstahovanější mobilní aplikace s letenkami levně patří Skyscanner všechny lety. Ten je k dispozici v internetovém obchodě Google Play a mohou si jej tak stáhnou majitelé mobilů s operačním systémem Android. Aplikace je ke stažení zdarma a umožňuje vyhledání letů od více než tisícovky leteckých společností z celého světa. Skyscanner je lokalizovaný do téměř třiceti jazyků a patří k nejlépe hodnoceným aplikacím ve své kategorii. Další zajímavou aplikací pro Android je momondo – Levné Lety. I tu si můžeme na Google Play stáhnout zdarma a mezi její přednosti patří mimo jiné velmi pěkné grafické zpracování a řada funkcí. Můžeme si z ní přímo rezervovat letenky, informace o letenkách odeslat e-mailem nebo si je uložit do svého mobilu. Klasickou webovou verzi vyhledávače momondo pak najdeme na adrese http://www.momondo.cz/.  Pro ty, co cestují nebo se chystají na cestu s Wizz Air je pak určená aplikace Wizzair Search and Price Alert. Bezplatná aplikace, kterou najdeme v internetovém obchodě Google Play umožňuje vyhledávání všech letenek společnosti Wizz Air nebo nastavení hlídače ceny. Poslední aplikací, kterou si představíme, je Letová tabule – Free. Ta se od výše jmenovaných liší, protože její součástí jsou především letové tabule s odlety a přílety, které se aktualizují v reálném čase. Aplikace pokrývá více než 16 000 letišť z celého světa, včetně těch českých. Informuje také o stavu letu a počasí na letišti, umožňuje sdílení informací o stavu letu a řadu dalších věcí. I tato aplikace pro Android je na Google Play ke stažení zdarma.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!