Letenky levněPokud si chceme koupit letenky levně, máme několik možností, kde je můžeme sehnat. Pokud dáváme přednost osobnímu nákupu, můžeme si levné letenky zakoupit např. u některé z cestovních kanceláří nebo u cestovní agentury. Největší nabídku levných letenek za nejnižší ceny ale najdeme na internetu. Pokud máme přístup na internet, určitě se nám vyplatí si doma v klidu projít více nabídek a vybrat si mezi nimi tu, která pro nás bude nejvýhodnější. Internetových stránek s nabídkou letenek levně je už dnes velké množství a pokud si letenky zarezervujeme s dostatečným předstihem, můžeme si je koupit za velmi výhodné a nízké ceny. Na českém trhu patří mezi největší prodejce letenek levně např. Student Agency, ale prodejců letenek je u nás mnohem více. Letenky levně si na internetu můžeme koupit také přímo na stránkách jednotlivých leteckých společností. Je jen na nás, jestli dáme přednost nízké ceně letenky a méně pohodlnému letu, žádnému občerstvení atd. nebo jestli zvolíme dražší letenku s pohodlnějšími místy a lepším cateringem.

IDOS autobusy od společnosti MAFRA jsou velice přesné. IDOS jízdní řády je možné používat i pomocí mobilní aplikace.

Letenky levně od Student Agency

Oblíbená brněnská společnost Student Agency, která je u nás známá především díky svým luxusním autobusům a vlakům, nabízí také možnost nákupu levných letenek do celého světa. Student Agency, která na českém trhu působí již dvacet let, se stala jedničkou na trhu a vysoko se umístila i v prestižní anketě o nejobdivovanější firmu v České republice. Webové stránky Student Agency mají adresu www.studentagency.cz a odkazy pro vyhledávání letenky levně jsou hned na titulní stránce webu. Pokud neradi létáme, můžeme využít i nabídky velmi levných autobusových jízdenek. Kromě vnitrostátní autobusové  a vlakové dopravy totiž Student Agency nabízí i velmi levné autobusové jízdenky do celé řady evropských lokalit – např. z Prahy do Londýna tak lze cestovat už od pouhých 950 Kč. Kromě levných letenek a jízdenek si na stránkách Student Agency můžeme rezervovat i dovolenou a ubytování, zaplatit pojištění nebo si pronajmout automobil. Svoje letenky nabízí Student Agency také na několika dalších doménách, mezi které patří např. http://www.letenky.cz/ nebo http://www.kralovna.cz/.

Počasí radar vám pomůže sledovat aktuální vývoj počasí.

Letenky levně na Letuška.cz

Jeden z největších českých internetových portálů, na kterých si můžeme zakoupit letenky levně, je na internetu na adrese www.letuska.cz. Provozovatelem tohoto známého portálu je společnost ASIANA, která byla založena roku 1993 a patří mezi největší cestovní agentury na našem trhu. Přehledné internetové stránky nabízejí nejen možnost koupit si letenky levně, ale také zájezdy, víza, eurovíkendy, hotely, auta nebo studijní pobyty. Na portálu Letuška.cz si můžeme rezervovat letenky levně do celého světa. Kromě webových stránek je možné si letenky levně koupit i přímo na pobočkách a sice v Praze, Zlíně a Karlových Varech a můžeme využít také telefonickou linku 841 133 266, které funguje sedm dní v týdnu vždy od šesti až do dvaceti hodin.

Jízdní řády vlaků a autobusů jsou lehce dostupné online. V autobazaru AAA Auto naleznete největší počet ojetých vozů ihned skladem.

Letenky levně na Invia.cz

Největším online prodejcem zájezdů na českém trhu je cestovní agentura Invia, která pod tímto názvem působí na našem trhu už od roku 2004. Kromě levných letenek nabízí Invia také širokou nabídku zájezdů a to v různých kategoriích včetně oblíbených Last Minute. Letenky levně najdeme na internetových stránkách Invie pod odkazem http://letenky.invia.cz/. Vybrat si zde můžeme z široké nabídky letišť z celého světa a letenku si můžeme rovnou zarezervovat. Součástí webu je i nabídka ubytování a také recenze hotelů, které nám mohou usnadnit výběr naší dovolené. Objednat si můžeme i další doplňkové služby k letenkám, jako např. parkování přímo na letišti, půjčovnu aut, dopravu na letiště taxíkem atd. Využít lze i bezplatné telefonické linky na čísle 800 999 800.

ČHMÚ vydává výstrahy a zprávy v rámci Systému integrované výstražné služby.

Letenky levně na Letenky.com

Další internetovou stránkou, která obsahuje velkou nabídku levných letenek do celého světa, je http://www.letenky.com/. Provozovatelem tohoto webu je slovenská cestovní kancelář Malko Polo.České stránky Letenky.com fungují od roku 2011, slovenská verze Letenky.sk je však v provozu už od roku 2004. Rezervovat si zde můžeme letenky od stovek leteckých společností z celého světa – velkou výhodou těchto stránek je to, že všechny nabídky máme přehledně v jednom a nemusíme tak postupně procházet weby jednotlivých leteckých společností. Kromě rezervace letenek si zde můžeme online rezervovat i ubytování, sjednat cestovní pojištění, zajistit pronájem auta a parkovací kartu nebo si nechat vypracovat nabídku na letenku, zájezd nebo hotel.

Letenky levně na Skyscanner.cz

Pro rezervaci letenky levně můžeme využít různých internetových vyhledávačů, které nám pomohou najít nejlevnější a nejvýhodnější letenku a navíc nám ušetří spoustu času, který bychom jinak strávili postupným procházením různých nabídek leteckých společností nebo cestovních agentur a kanceláří. Jedním z takových internetových vyhledávačů jsou stránky na adrese http://www.skyscanner.cz/. Skyscanner umožňuje vyhledávat levné letenky od více než tisícovky různých leteckých společností a to jak těch klasických, tak nízkonákladových. Můžeme si v něm porovnávat jednotlivé ceny a rovnou si rezervovat letenku do několika tisíc destinací z celého světa. Kromě vyhledávání levných letenek je součástí stránky Skyscanner také vyhledávač hotelů a půjčoven aut. Vedle českého jazyka je tato stránka k dispozici také v mnoha dalších jazycích, jako je angličtina, němčina, španělština, francouzština atd. Můžeme také využít aplikaci do mobilního telefonu, která je pro Android, iOs, Windows Phone i Blackberry. Samostatná aplikace je i pro Windows 8.

Letenky levně u Ryanair

Jednou z největších leteckých společností nejen v Evropě, ale i na světě, je nízkonákladový dopravce Ryanair, který je známý svými nízkými cenami. Pokud si chceme svoje letenky koupit skutečně levně, je Ryanair jednou z nejvýhodnějších alternativ. Co se týká České republiky, tak v minulosti sice letadla Ryanairu odlétala i z pražského letiště na Ruzyni, před pár lety se ale kvůli vysokým poplatkům tato společnost z našeho hlavního města stáhla a dnes tak letadla Ryanairu najdeme pouze na letištích  v Brně a v Ostravě. Společnost Ryanair nabízí letenky levně už téměř třicet let – Ryanair vznikl roku 1985 a dnes už patří mezi největší hráče v oblasti letecké dopravy. Společnost má sídlo v irském hlavním městě Dublinu a provozuje více než tisíc linek převážně v zemích Evropské unie. Pokud jde o samotná letadla, tak těch má Ryanair ve své flotile více než 300 a jedná se o letadla typu Boeing. Bližší informace o Ryanairu a možnost koupit si u něj letenky levně pak máme na jeho internetových stránkách na adrese www.ryanair.com. Stránky jsou ale v angličtině, takže pokud v tomto jazyce nejsme příliš zdatní, můžeme si nejdříve prostudovat český návod, který najdeme pod odkazem http://zaletsi.cz/jak-koupit-letenku-u-ryanairu.

Letenky levně u Smartwings

Další známou společností, u které si můžeme rezervovat letenky levně, je Smartwings. V tomto případě se jedná o obchodní značku české společnosti Travel Service, která je největší soukromou leteckou společností v Česku. Letenku od Smartwings si můžeme rezervovat nejen na internetových stránkách, ale i pomocí telefonu nebo přímo na přepážce Smartwings na letišti. Internetové stránky Smartwings najdeme pod odkazem www.smartwings.com. Součástí webu jsou i odkazy pro rychlou a snadnou rezervaci automobilu z autopůjčovny nebo rezervaci ubytování v hotelu či penzionu. Stránky jsou kromě češtiny přeloženy také do angličtiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny. Co se týká cen za jednotlivé letenky, tak Smartwings nabízí letenky po Evropě už od 1990 Kč a to včetně veškerých poplatků. Samozřejmostí je profesionální přístup, rychlé odbavení, kvalitní občerstvení atd. Informační okénka má Smartwings na pražském letišti dvě, jedno na Terminálu 1 a druhé, které je v provozu nonstop, je na Terminálu 2.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!