Ubytování LipnoLipno je největší vodní plocha v České republice a díky svému umístění uprostřed krásné šumavské přírody přitahuje návštěvníky již mnoho let. Malebná nedotčená šumavská příroda nabízí téměř neomezené možnosti trávení volného času jak v letním, tak v zimním období. V blízkém okolí Lipna se nacházejí hned tři lyžařské a jeden rozlehlý běžkařský areál. Pokud patříte mezi náročnější lyžaře, vyzkoušejte rakouský ski areál Hochficht. Ubytování na šumavském Lipně zaručuje české ceny a lyžování na nedalekém Hochfichtu zase pravé alpské lyžování. I nelyžaři si však zimu na Lipně užijí. Každoročně zde vzniká nejdelší bruslařská dráha v České republice.

IDOS autobusy od firmy Mafra jsou velice přesné a spolehlivé. Jízdní řády vlaků a autobusů jsou lehce dostupné online. IDOS jízdní řády vlaků a autobusů pro všechny cestovatele.

Ubytování Lipno

Kromě sportovního a společenského vyžití je především vhodný výběr kvalitního ubytování zárukou skvělé dovolené.Ubytování Lipno nabízí celou řadu možností, z nichž si vybere opravdu každý. Pro nenáročné turisty a především milovníky přírody jsou k dispozici rekreační zařízení, jež nabízí kvalitní zázemí a jejich součástí jsou často půjčovny lodí, kol či trekkingových holí. Ubytování Lipno nabízí dále celou řadu malebných penziónů obvykle zařízených v duchu místní lidové architektury. Pro náročnějšího klienta jsou k dispozici hotely, které disponují bohatou nabídkou nejrůznějších výletů a programů pro své hosty.

ČHMÚ radarová data pro celou naší zemi.

Lipno uspokojí i náročnou klientelu

Moderní wellness centra zvou k příjemné relaxaci po náročném dni. Další možností jsou apartmány – kromě přilehlých obcí, jež těmito zařízeními disponují, nabízí ubytování i Lipno nad Vltavou. V této malebné vesnici, v těsné blízkosti Lipna, naleznete vše potřebné pro aktivní i relaxační dovolenou. Ubytování Lipno nad Vltavouje to nejlepší pro Vás. Co může být lepšího, než pozorovat západ slunce nad Lipnem a k tomu popíjet výborné pivo a jíst skvěle upravenou rybu. Těm, kteří sice mají rádi komfort, ale i v době dovolené jsou raději v soukromí, se jistě budou líbit nově zrekonstruované Apartmány Hecht. Každý pokoj disponuje vlastní kuchyní a pochopitelně televizí. Dále je možno využít například půjčovnu loděk či služeb místní hospůdky. Milovníkům přírody jistě přijde vhod rekreační zařízení Olšina. Zde si přijdou na své jak nadšení houbaři a myslivci, ale také rybáři, pro něž je zde k dispozici chovný rybník Olšina či sportovní rybník. Prostředí je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, kromě krásné přírody nabízí zařízení i tenisové kurty, udírnu s posezením, stolní tenis a půjčovnu kol i lodí. Ubytování Horní Planá skýtá velmi pestrou nabídku a vybere si opravdu každý!Radar ČHMÚ snímající aktuální srážky nad ČR. Levné zájezdy do mnoha destinací. Židle všech druhů a velikostí. Byty můžete jen dlouhodobě pronajímat bez dalších závazků.

Zima na Lipně

Lipensko je vyhledávanou destinací, jejíž předností je atraktivní nabídka volnočasových aktivit nejen v letní a zimní sezóně, ale i v období jarních a podzimních měsíců. Tomu odpovídá i množství a kvalita služeb. Dominantou zimní sezóny je Skiareál Lipno, který je jediným pětihvězdičkovým areálem v Jihočeském kraji. Jedinečnost areálu je také dána spojením lyžování s hitem sezóny Stezkou korunami stromů Lipno, která se nachází v areálu. Skiareál Lipno je jediným místem v České republice, kde je možné jít z lyží rovnou do korun stromů. Oblíbenou aktivitou v zimních měsísích je bruslení na zamrzlém Lipně, které přitahuje tisíce návštěvníků z celé České republiky, ale i zahraničí. Lipenské jezero je naší největší vodní plochou a pravidelně zamrzá od prosince do března. Jakmile dosáhne led bezpečné tloušťky, je mezi obcemi Lipno nad Vltavou a Frymburk pravidelně upravována nejdelší bruslařská dráha v České republice, která měří téměř 11 km. Bruslařská dráha je doslova dálnice 6 – 8 m široká a vstup na ni je zdarma. Na každém kroku můžete také narazit na gastronomické provozy LIPNOgastro s nabídkou restaurací a rychlých občerstvení.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!